کوین ترودو کیست؟

مارک کوین ترودو (Kevin-Mark-Trudeau) کارآفرین خودساخته و ثروتمند، نویسنده مشهور، سخنران و مشاور، متخصص خودیاری، چهره تلویزیونی، نت ورکر، مدرس دوره قانون جذب و فروشنده موفق آمریکایی و مولف کتاب‌های زیادی در زمینه‌های مختلفی مانند: موفقیت، سلامتی، تغذیه و کاهش وزن و روش‌های تضمینی توسعه مالی است.

کوین ترودو یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان آمریکا محسوب می‌شود. جالب است بدانید کوین ۲۹ هفته پشت سر هم این رکورد را داشته است!

کوین ترودو کیست؟

زندگی نامه کوین ترودو

بیوگرافی کوین ترودو

سال‌های آغازین زندگی کوین ترودو

آقای کوین مارک ترودو مشهور به” کوین ترودو” در ۶ فوریه ۱۹۶۳ در لین (Lynn) واقع در “ماساچوست” آمریکا متولد شد و در همان جا بزرگ شد، وی پسرخوانده رابرت و مری ترودو است.

کوین در سال ۱۹۸۱ از طرف مدرسه محل تحصیلش به عنوان آینده دارترین استعداد مدرسه معرفی شد.

 
دوران جوانی کوین ترودو و کشف راز موفقیت در گروه های مخفی

کوین بعداز پایان دبیرستان به شغل دست فروشی خودرو پرداخت اما پس از مدتی با فروش تکنیک‌های تقویت حافظه به برگزاری سمینارهای آموزشی روی آورد.

او در سال ۱۹۹۳ وارد شرکت بازاریابی شبکه‌ای “نوتریشن فور لایف” (Nutrition for Life) می شود و از طریق نت ورکینگ به موفقیت های مالی خوبی دست پیدا می‌کند و سپس اقدام به ساخت و پخش تبلیغات تلویزیونی می‌کند.

سپس او به گروه‌های مخفی راه می‌یابد و در این گروه‌ها اطلاعات و رموز موفقیت زیادی را کسب می‌کند. انجمن‌های مخفی برادرهود، اسکال اند بونز، فراماسونری و … گروه‌هایی هستند که کوین پس از آگاهی از اسرار آنان تصمیم می‌گیرد که این اسرار را در اختیار دیگران قرار دهد.

داستان موفقیت مالی کوین ترودو

کوین در خصوص موفقیت مالی از اصولی صحبت می‌کند که سال‌ها در گروه‌های مخفی مانند فراماسونری، برادرهود و اسکال اند بونز و …  تدریس شده و افراد بسیاری از جمله اندرو کارنگی و راکفلر به وسیله این آموزش‌ها به پولدارترین افراد زمان خود مبدل شدند.

  • کوین پس از دوره‌ای که به بازاریابی شبکه‌ای اشتغال داشت، در مورد موضوعات مختلفی مانند: خودیاری، توصیه‌های سلامتی، تغذیه، درمان ریزش مو، تندخوانی و استراتژی‌های مربوط به بازار املاک و مستغلات چندین سری محصولات آموزشی ارائه داد، او سی‌دی‌های زیادی در ارتباط با موضوع خودیاری و موفقیت تولید کرده است.
  • سپس وی در سال ۲۰۰۴ با استفاده از “infomercials” (عناوین تبلیغاتی) کتاب هایی را با مضامین آگهی های تبلیغاتی طولانی مدت و متکی بر اطلاعات و جزئیات زیاد منتشر کرد.
  • وی در سال ۲۰۰۵ کتاب “درمان‌های طبیعی” را منتشر کرد که به مدت ۲۹ هفته پرفروش‌ترین کتاب بود و بیش از ۵ میلیون نسخه از آن به فروش رفت.
  • ترودو  بازاریابی‌های بزرگی نیز در زمینه کتاب و کتاب‌های صوتی خودیاری و خودانگیزشی تحن عنوان بازاریابی‌های موازی ایجاد کرد که درآمد هنگفتی را برای وی به همراه داشت و منجر به بستن قرارداد با شخصیت‌های سرشناس شد.
  • کوین به دنبال موفقیت های مالی پی در پی، یک مسابقه سیاحتی بسیار جالب تحت عنوان اینترنشنال پول تور (international pool tour) را ترتیب داد که در سه دوره موفقیت خوبی را به همراه داشت.
  • کوین ترودو در ایجاد گروه خصوصی با نام “جی آی ان” (Global Information Network) مشارکت داشت که اساس آن داشتن دسترسی به سخنرانان متخصص انگیزشی و شرکت‌های بازاریابی معتبر بود که ۳۰ نفر میلیاردر در آن عضو بودند و در همان دوره بود که از مبالغ حق عضویت اعضای کلوب درآمد بسیار زیادی کسب کرد.

زندگی شخصی کوین ترودو

کوین ترودو در سال ۲۰۰۸ با همسر اوکراینی خود به نام “ناتالی بابنکو” (Natalie Babenko) ازدواج کرد.

بشردوستی کوین ترودو که جنجال برانگیز شد

کوین پس از آگاهی از اسرار گروه‌های مخفی که منجر به ثروتمندشدن افراد پولدار شده بود، تصمیم می‌گیرد که این اطلاعات و رازها را افشا کند.

دوره کوین ترودو حاصل اقدامات ثروتمندانی است که پس از فاش شدن آن سبب شد وی به ده سال زندان محکوم شود؛ علت این امر نارضایتی گروه قدرتمندی است که از افشای رازهای ثروتشان شاکی بودند.

این گروه‌ها که قدرت نفوذ و ثروت در دست آنان است، نمی‌خواهند این رموز به دست سایر افراد برسد و برای خود رقیب ایجاد کنند، آنقدر این اصول محکم و نتیجه‌بخش است که این افراد سینه به سینه این رموز را منتقل می‌کنند و به راحتی اجازه نمی‌دهند کسی از این دانسته‌ها آگاهی یابد؛ چون دستیابی به این اسرار یعنی ایجاد رقیب برای خود این افراد.

وی همچنین از کارهای نادرست این گروه‌ها هم پرده برمی‌دارد و از سانسور شدن برخی از کتاب‌ها و مستندها خبر می‌دهد و ناگفته‌ها را می‌گوید.

اهمیت یادگیری از نظر کوین ترودو

در ۱۴ دسامبر سال ۲۰۱۴ کوین در صحبت‌های خود پیرامون روش‌های آموزش خود چنین می‌گوید:

 بسیاری از مردم در طول آموزش به نکته‌ی جالبی می‌رسند. همه کتاب‌ها، دوره آموزشی، تمام کارگاه‌های آموزشی / سمینارها / سخنرانی‌ها / وبینارها و همه پیام‌هایی که من ارسال می‌کنم حاوی یک چیز هستند، فقط روش بیان آنها متفاوت است و از دیدگاه‌ها، نقطه نظرات، زوایای مختلف و در حالت‌های مختلف بیان می‌شوند (بصری، صوتی، استعاره، مثال های زندگی واقعی، طنز، علم و غیره).

کاملا درست است و شما هر “احساس” را متفاوت می‌دانید. دلیلش این است که هر کدام با یک انرژی “متفاوت” بیان می‌شوند. در هر زمانی شما از طریق آموزش می توانید انرژی های مختلفی دریافت کنید. به همین دلیل است که تکرار آموزش (که با انرژی همراه است) در طول زمان، انرژی شما را بیدار نگه می‌دارد.

در طول سال گذشته، وقتی “به مدرسه بازگشتم”، تمام کتاب های موجود در لیست کتاب‌های پایه و پیشرفته را مجددا خواندم. می‌توانم بگویم، من هنوز هم در حال یادگیری هستم. احساس کردم که برای اولین بار است که آنها را می‌خوانم. خیلی خوشحال شدم و چندین کتاب دیگر را هم  مطالعه کردم. در طول خواندن کتاب “شما م‌یتوانید شفابخش زندگی خود باشید” از لوییس هی، شروع به خندیدن کردم، زیرا هر چیزی که می‌خواندم در چندین کتاب دیگر هم بود. در دوره‌ی ارشد موفقیت (SMC) و غیره حقیقت جدیدی وجود ندارد.

در طول چند سال گذشته هزاران نامه یا ایمیل یا سوالاتی درمورد چگونه ظاهر شدن رویاها، چگونه خوشحال بودن، چگونگی غلبه بر ناسازگاری و غیره دریافت کرده‌ام. تمام پاسخ‌ها به هر سوال در دوره‌ها و کتاب‌های من موجود است. بگردید تا پیدا کنید. در بزنید تا در به روی شما باز شود.

اما باید به دنبالش باشید و از دری که باز شده وارد شوید!

کتاب های کوین ترودو

کتابهای کوین ترودو عبارتنند از: 

۱-   Kevin Trudeau’s Mega Memory  “کتاب خود آموز تکنیک‌های تقویت حافظه (مگا حافظه کوین ترودو)

۲-   Natural Cures They Don’t Want You to Know About “کتاب درمان‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

۳-   Free Money They Don’t Want You to Know About “کتاب پول رایگانی که آنها نمی‌خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

۴-   more natural cures revealed “کتاب درمان‌های طبیعی (تغذیه و رژیم غذایی) – کوین ترودو “

۵-   Recession Cures: Get Rich in Tough Times “درمان رکود اقتصادی: ثروتمند شدن در دوران سخت- کوین ترودو “

۶-    The Weight-Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About “کتاب درمان با کاهش وزن، که آنها نمی‌خواهند شما بدانید – کوین ترودو”

۷-   Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About “بدهی درمانی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

(از آن‌جایی که بجز کتاب دوم، سایر کتاب‌های کوین ترودو در ایران ترجمه نشده، عناوینی که بنده برای کتاب‌ها انتخاب کرده‌ام صرفا ترجمه عبارت است و ممکن است مترجمی با عنوان دیگری کتاب را به چاپ برساند.)

دوره‌های کوین ترودو

کوین ترودو روزی که تصمیم گرفت آموخته‌های خود در گروه‌های مخفی را به مردم عادی خارج از این گروه‌ها بیاموزد. با مخالفت‌های بسیاری موجه شد. حتی برای فروش کتاب‌هایش با مشکلات زیادی مواجه شد. طبعا افرادی که در این گروه‌ها بودند، راضی به افشای رازهایشان در جامعه نبودند. این افراد همگی سرشناس و با نفوذ و ثروتمند بودند. در این گروه‌ها از سال‌ها پیش از هر کسی که وارد گروه می شد، یک قول و تعهد کتبی اخذ می‌شد. متعهد بودن آنها در اوایل اشتراک در گروه مخفی بارها و به شکل‌های مختلف، آزمایش می‌شود. حتی برای انتشار ندادن اطلاعات داخل گروه توجیهات روانشناختی هم صورت می‌گیرد و در واقع ۱۰۰ دلیل در ذهن فرد ایجاد می‌کنند که چرا نباید اطلاعات به بیرون درج کند.

اما آقای کوین برخلاف قوانین صد ساله گروه‌های مخفی تصمیم گرفت فرمول‌های موفقیت را افشا کند. در ابتدا با مخالفت‌های بسیاری مواجه شد ولی توجه نکرد و یک سمینار گران قیمت دو روزه مخفی در جایی نزدیکی کوه های آلپ ترتیب داد. برای سمینار خود دعوت‌نامه‌هایی به افراد سرشناس با سمت‌های بالا در سراسر جهان ارسال کرد. دعوت او با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.

ما در سایت ارتعاش مثبت با توجه به اهمیت مباحث مطرح شده توسط آقای کوین ترودو، اقدام به ترجمه‌ی روان و دوبله‌ی حرفه‌ای دوره‌های کوین ترودو با کیفیت عالی [و البته بدون سانسور] نموده‌ایم. از آنجایی که هزینه‌ی دوره‌ها در سایت آقای کوین ترودو بسیار بالا می‌باشد (حدود ۳۰۰ میلیون تومان)، دسترسی افراد به مباحث ایشان بسیار سخت شده است. سایت ارتعاش مثبت بر اساس رسالت خود، این دوره‌ها را با کیفیت عالی و با قیمت بسیار پایین در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای تهیه دوره‌های کوین ترودو می‌توانید به صفحه‌ی محصولات سایت مراجعه کنید: محصولات سایت

 

 

دوره‌های اختصاصی کوین ترودو تنها در سایت ارتعاش مثبت:

 

 

 

بخوانید:  زندگینامه احد عظيم‌زاده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart