عمل زیبایی مغز، جراحی بدون خونریزی و بیهوشی!

جراحی زیبایی مغز

جراحی زیبایی مغز

ایران سرزمین زیبایی‌هاست. بگذارید جمله را دقیق‌تر بگوییم ایران سرزمین عمل زیبایی و محصولات زیبایی است. ما جزو کشورهایی با بالاترین واردات و مصرف مواد آرایشی هستیم و همچنین دیگر به‌عنوان یک قطب عمل زیبایی مطرح شده‌ایم. قطعا و یقینا صنعت زیبایی در ایران، میلیارد دلاری است.

اما آنچه امروز می‌خواهم به آن بپردازم فقط در مورد عمل زیبایی مغز است. من و تو حتی اگر زیباترین اندام و مو و چهره را داشته باشیم دیر یا زود زشتی یا زیبایی مغز ما آشکار می‌شود. حتی اگر چنین نیز نشود خود از زشتی/زیبایی آن در عذاب/آرامش هستیم.

بگذارید برای شما مثالی بزنم؛ آمریکایی‌ها در سال ۲۰۰۸، ۱۱ میلیارد دلار یعنی چیزی حدود ۴۰ هزار میلیارد تومان فقط روی محصولات توسعه و بهبود فردی (عمل زیبایی مغز) صرف کرده‌اند. آن‌ها دریافته‌اند که علاوه بر خوش‌فرمی بینی، شکم‌های سیکس پک و موهای زیبا، نیازمند مغز زیبا نیز هستند. صرفا با اندام زیبا نمی‌شود بر سرنوشت خویش مسلط شد و زندگی رضایت‌بخش داشت.

عمل زیبایی مغز آنجایی اهمیت پیدا می‌کند که متاسفانه نظام آموزشی ما مهارت‌های تفکر، تحلیل گری، موفقیت، مهارت‌های زندگی را به ما نمی‌آموزد. فارغ‌التحصیل می‌شویم اما هنوز نمی‌توانیم با همسر خود یک ارتباط موثر و قوی داشته باشیم. هنوز در مذاکره و توافق با دیگران ضعف داریم.. زیبایی را محدود به  زیبایی فک و صورت نکنیم که این فک در اولین جنبش از زشتی و زیبایی ذهن شما پرده برخواهد داشت.

☑️ تجویز راهبردی:

چند پیشنهاد مشخص برای عمل زیبایی مغز دارم:

– تلویزیون را کنار بگذارید. می‌دانم سخت است بنابراین پیشنهادم را پس می‌گیرم و فقط می‌گویم که ۲۵% کمتر برای این موجود خنگ‌کننده وقت بگذارید.

– به یک کانال مهارتی در تلگرام بپیوندید و از یک کانال زشت لفت بدهید.
.

– یک کتاب خوب در زمینه بهبود و توسعه فردی یا مهارت‌های تصمیم‌گیری بخرید و آن را سه بار بخوانید و فقط به یک‌دهم گفته‌های آن عمل کنید.

– روی موبایل خود فایل‌های صوتی آموزنده یا کتاب‌های صوتی بریزید و زمان‌هایی که در رفت‌وآمد و ترافیک و انتظار هستید آن‌ها را گوش کنید. امتحان کنید! شما بعد از یک سال، حدود ۱۰۰ ساعت کلاس آموزشی رایگان موفقیت شرکت کرده‌اید!

این عملی است که باید خودتان انجام دهید و حتی از پروفسور سمیعی هم کاری ساخته نیست!

بخوانید:  نامه آبراهام لینکلن به معلم پسرش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart