چرا نباید درد دل کنیم؟

 

دوستان قدرتمندم سلام. وقتی شما با دوست صمیمیتون یا هر کس دیگه‌ای راجع به مسائل زندگیتون صحبت می‌کنید طبق قانون جذب شما بیشتر و بیشتر از اون مشکلات رو به زندگی‌تون جذب می‌کنید. چطور؟

 

https://strongmind.ir/wp-content/uploads/dardedel.jpg

درد دل

 

اول اینکه وقتی شما ناراحت هستید با صحبت کردن راجب مشکلاتتون باعث انتقال این انرژی منفی به دیگری میشید و طبق قانون کارما این انرژی و احساسی که به شخص دیگری انتقال دادید دوباره به سمت زندگی خودتون برمیگرده. پس به هیچ عنوان این بدی رو در حق خودتون و دیگران نکنید!

 

و همچنین طبق قانون تمرکز و قانون جذب روی هر چیزی که بیشتر تمرکز و توجه بزارید (چه با صحبت کردن، چه گوش دادن، نگاه کردن و…) بیشتر سمت زندگیتون جذبش می‌کنید. قانون جذب هر لحظه در حال عمل کردن هست و براش فرقی نمی‌کنه شما در حال درد دل کردن هستید یا شوخی یا … .

از طرفی با بازگو کردن مشکلات پیش دیگران اون اشخاص هم دارن روی مشکل شما تمرکز میزارن و بیشتر انرژی مشکل رو سمت خود شما میفرستن. میگن دعاهای دسته جمعه تاثیر بالایی داره. این همسویی در جهت منفی و با صحبت کردن ساده هم میتونه عمل کنه!

 

وقتی مشکل رو بازگو می‌کنید طرف مقابل هم احساساتی میشه، واستون ناراحت‌ میشه و شما رو یک آدم مشکل‌دار میبینه… و تصویری که از شما تو ذهنش میسازه آدمی هست که یا روابط موفقی نداره یا ثروتمند نیست یا سلامت نیست و… خیلی مهمه که شما خودتون رو جلوی اطرافیانتون فردی قوی و پولدار همراه با روابط عالی نشون بدید. میگن وانمود کن که قوی و ثروتمند و خوشبخت هستی (حتی اگر نیستی وانمود کن) تا بهشون تبدیل بشی. در واقع با هر شرایطی که هستی میتونی به راحتی این کارو انجام بدی و سمت کائنات فرکانس‌های مثبت بفرستی.

 

بخوانید:  اسرار ضمیر ناخودآگاه

خانم امی کادی (amy cuddy) میگن ژست قدرت بگیریم یا وانمود کنیم که قدرتمند هستیم حتی هنگامی که به خودمان اطمینان نداریم و احساس ضعف و ترس داریم. چون وانمود کردن باعث افزایش ترشح تسترون (هورمون تسلط و برتری) و کاهش کورتیزول (هورمون استرس و تنش) می‌شود که این در موفقیت‌های ما بی تاثیر نیست.

 

پس برای داشتن زندگی بهتر و جذب بهترین‌ها این مسئله رو هم رعایت کنید که دیگران مشاور شخصی شما نیستن و گناهی نکردن که به خاطر شما اونا هم منفی‌ها رو جذب کنن!

 

با آرزوی بهترین‌ها برای شما همراهان گرامی

 

نویسنده: ساناز اسبقی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart