۲۴ روش احساس خوب به پرداخت بدهی‌ها

جذب پول

جذب پول

۱- هرگز موقع پرداخت صورت‌حساب‌هات دمغ نباش چون در این صورت، صورت‌حساب‌های بزرگتری رو به خودت جذب می‌کنی!

۲- می‌تونی برای تغییر هر حال و هوایی که داری، به کمک تجسم صورت حساب‌هات رو به چیز دیگری که حالت را بهتر می‌کنه تبدیل کنی. تو می‌تونی مجسم کنی که آنها اصلا صورت حساب نیستند و در عوض، تو تصمیم گرفتی که از روی طیب خاطر پولی را به فرد یا شرکتی برای خدمات فوق العاده‌ای که برای تو فراهم کرده، اهدا کنی.

۳- مجسم کن صورت حساب‌های تو چک‌های دریافتی تو هستند. براشون ذوق کن!

۴- یا اینکه از قانون شکرگزاری استفاده کن و از شرکتی که برات صورت حساب فرستاده پیش خودت و به صدای بلند تشکر کن. مثلا در مورد قبض برق، بابت اینکه از خدمات اونها بهره مند شده‌ای، از اداره ی برق تشکر کن. حتی می‌تونی روی قبض بعد از پرداخت مبلغ اون بنویسی: متشکرم، پرداخت شد.

۵-  یا اگر همان موقع برای پرداخت آن قبض پول نداری، روی اون بنویس: از بابت پرداخت پول متشکرم.

قانون جذب درباره‌ی اینکه تجسم یا احساست واقعیست، یا نه، تو را زیر سوال نمی‌برد، صرفا در برابر عمل تو واکنش نشان نشان می‌دهد، فقط همین.

۶- وقتی حقوقت را می‌گیری خدا رو شکر کن و خوشحالی کن تا تکثیر بشه. بیشتر مردم وقتی حقوقشون رو می‌گیرن احساس خوبی ندارند، چون بیشتر نگران میزان دوام آوردن حقوق خود هستند. آنها فرصتی عالی را برای اهدای عشق در هر زمانی که حقوقشان پرداخت میشه از دست می‌دهند. وقتی پولی به دستتون می‌رسه ولو خیلی ناچیز باشه، از بابت اون خدا رو شکر کنید و یادتون باشه بابت هر چیز که خدا رو شکر کنین زیاد میشه. پس هر موقع که پول به دستت رسید، آن را غنیمت بدان تا با داشتن حال و هوای خوب اون رو تکثیر کنی.

۷- هر موقع پول چیزی را پرداخت می‌کنی، عشق را احساس کن و در خودت به وجود بیار! مثلا مجسم کن که با دادن اون پول، پول تو چقدر کمک‌حال اون شخص یا اون شرکت و کارکنانشه. مثلا حقوق یک کارمند اداره‌ی تلفن به دست بچه‌ی اون می‌رسه و چقدر باعث احساس شادی برای اونها میشه. این در تو ایجاد حس عشق می‌کنه به جای اینکه حال و هوای تو رو بد بکنه.

۸- می‌تونی یک نوع بازی برای خودت بسازی که یادت بمونه و یادت بندازه که همیشه باید حال و هوات راجع به پول خوب باشه حتی موقع پرداخت و خرج اون. مثلا مجسم کن که روی هزار تومنی‌هات طرف مثبت پولته و نشان دهنده‌ی یک عالم پوله و پشت اون به معنی فقدان پوله. هر وقت پول کسی را می‌دهی عمدا پول‌ها را طوری روی هم بگذار که روی اسکناس‌ها به سمتت باشه. حتی اسکناس‌ها را در کیف پولت از رو بگذار که تا کیفت را باز می‌کنی چشمت به روی پول‌ها بیفته و به خودت بگو این دیدن روی پول‌ها و پرداخت اونها به شکلی که روی پول به سمت بالاست و دیده میشه علامت اینه که باید یادم بیاد که در مورد پول زیاد و عالی باید حس و حال و هوای خوبی داشته باشم و علامت اینه که پول‌های عالی از راه‌های عالی به دستم می‌رسه.

۹- اگه از کارت اعتباری استفاده می‌کنی می‌تونی اون رو طوری توی کیفت بگذاری که اون سمتی که اسم تو روی اونه به سمت بالا باشه تا یاد تو بندازه که کلی پول وجود داره که اسم تو روی اونه!

۱۰- وقتی پول خرج می‌کنی، چه نقدی چه با کارت اعتباری، برای فردی هم که پول بهش می‌دی، یک عالم پول مجسم کن و در این مورد خیلی جدی، این رو تمرین و مجسم کن! چون هر آنچه بدهی همان را پس می‌گیری!

۱۱- مجسم کن که الان ثروتمندی و همه‌ی پول‌های مورد نیازت را داری. چه احساسی داری؟ چه حال و هوایی داری؟ در مورد تمام کارهایی که می‌کنی، فکر کن! تو وقتی یک عالم پول داشته باشی، چون احساس متفاوتی داری، طور دیگری حرف می‌زنی، حتی طور دیگری راه می‌روی! و طور دیگری درباره‌ی هر مسئله‌ای در زندگیت واکنش نشون می‌دی! تو آروم هستی. آرامش خیال داری  و در مورد هر چیزی آسون‌گیرتر می‌شی! هر روز لذت می‌بری به جای اینکه مدام غصه‌ی آینده رو بخوری! تو باید خودت رو این جوری ببینی و این طوری رفتار کنی تا حال و هوات به پول خوب بشه و در تو احساس عشق به پول به وجود بیاد (حتی اگه در شرایط مالی سختی باشی) تا کم کم به مغناطیسی برای پول تبدیل بشی!

‌۱۲- به پول جواب مثبت بده! یعنی هر وقت شنیدی کسی پول زیادی به دست آورده یا بیشتر موفق شده، یک عالمه ذوق‌زده شو چون این علامت اینه که زندگی در نشون دادن کاتالوگش به تو، تو رو هم لایق می‌دونه که پولدار بشی! چون تو هم روی فرکانسی قرار داشتی که تونستی خبر پولدار شدن اون رو دریافت کنی! بنابراین طوری ذوق‌زده شو انگار همه‌ی این موارد خوب برای خود تو رخ داده. این یعنی تو هم داری به کسب ثروت بله می‌گی!

۱۳- وقتی می‌شنوی کسی پولی به دست آورده به جای حسادت برای اون دعا کن تا بیشتر و بهتر به دست بیاره! چون دعا برای دیگران به خود ما هم بر می‌گرده!

۱۴- اگر در مضیقه‌ی مالی هستی، برای اینکه حال و هوای خوبی درباره‌ی پول داشته باشی، می‌تونی افکار وفور پول را برای مردمی که در طول روز در خیابان از کنارت رد می‌شن، بفرستی. به صورت هر کدامشون  نگاه کن و در نظر بیاور که کلی پول به آنها می‌دهی. ذوق و شوق آنها را مجسم کن. آن را احساس کن و بعد فرد دیگری را مجسم کن. اگر واقعا حال و هوای اون رو احساس کنی، احساس تو در مورد پول تغییر می‌کنه و اوضاع مالیت هم تغییر می‌کنه.

۱۵- پول نیست که پول را جذب می‌کند! بلکه عشق است که پول را جذب می‌کند! بنابراین لزومی نداره که تو پول به دست بیاری تا بتونی خودت رو ثابت کنی یا دوست بداری!  تو هم اکنون، هر چه که هستی، به اندازه‌ای خیلی بیشتر از تمام پول‌های مورد نظرت ارزش و قدر و منزلت داری! بنابراین باید یاد بگیری دوست داشتن خود را تمرین کنی.

چون اگرچه پولدار بودن تو لازمه‌ی دوست‌داشتنی بودن تو نیست اما به محض اینکه تو یاد می‌گیری خودت را دوست داشته باشی پول به سوی تو جذب میشه چون این عشقه که پول را جذب می‌کند.

۱۶- اگر کاری را که انجام می‌دهی، با عشق انجام بدی و با سر حد توانت، پول هم به دنبالش می‌آد. حق توست که برای لذت پول کار کنی اما قرار است تو کار کنی چون عاشق کارت هستی و چون کار تو به تو شور و شوق می‌دهد. اگر اینگونه کار کنی، کارت برای تو سرچشمه ی پول‌های بابرکت خواهد شد.

۱۷- اگر تو کاری را می‌کنی و بر این باور هستی که آن را دوست نداری، پول و شغلی که دوست داری گیرت نخواهد آمد! در واقع شغلی که دوست داری همین الان هم وجود داره و تنها کاری که لازمه تا انجام بدی تا به سمت تو بیاد، اهدای عشقه. اون شغل رو مجسم کن و احساس داشتن اون رو به خودت بده تا اون رو دریافت کنی برای این کار اول از همه باید در همین کاری که الان هستی احساس عشق ایجاد کنی. یعنی در جستجوی هر چیز خوبی باشی که الان در شغل فعلیت وجود داره و اون‌ها رو لیست کنی و دوست داشته باشی. چون وقتی این شکلی عشق اهدا کنی، هر چیزی هم که دوست داری، به دنبالش میاد و بعدش شغل و پولی هم که دوست داری به زندگیت پا می‌گذاره.

۱۸- اگر بیکاری باید بدونی که دنیا دنیای علت و معلوله. کار اولین گام توانگریه و اجازه نداری بیکار بمونی و بخوای بدون کار به توانگری برسی اما برای به دست آوردن شغل و پول مورد نظرت چه باید بکنی؟ باید روی فرکانس دریافت اون شغل قرار بگیری و حس و حال خوبی در خودت ایجاد کنی.

به قول راندا برن مردی بیکار برای شغلی که دوست داشت تقاضا داد.بعد از این تقاضا یک نامه‌ی استخدامی ساختگی برای خودش درست کرد که شامل ذکر حقوق و وظایفش در اون شرکت می‌شد. حتی برای خودش کارت ویزیت با آرم اون شرکت درست کرد. اون مدام کارت ویزیت و برگه‌ی استخدام ساختگیش رو نگاه می‌کرد و خدا رو شکر می‌کرد و احساس شادی در دل خودش ایجاد می‌کرد. حتی برای خودش به نام‌های دوستانش ایمیل‌های تبریک برای به دست آوردن اون شغل می‌فرستاد و بالاخره از بین صدها نفر اون شغل رو به اون دادند پس باید بدونی که شغل رویایی تو روی فرکانس عشقه و برای دریافت اون تو باید خودت رو به فرکانس عشق برسونی.

۱۹- اگر کسب و کاری داری که آنقدرها پر رونق نیست، باید بدونی که بزرگ‌ترین عاملی که باعث از رونق افتادن کسب و کار میشه، ارائه‌ی احساسات بد درباره‌ی عدم موفقیته. حتی اگر کسب و کارت رونق داشته باشه اما وقتی کمی کساد و بی‌رونق میشه با حال و هوای بد واکنش نشون بدی، کسادی بیشتری در کارت ایجاد میشه. بنابراین تو باید راه‌هایی را که حسی خوب در مورد کسب و کار به تو می‌دهد، پیدا کنی و خودت را به بالاترین فرکانس برسونی چون همه‌ی آمال و آرزوهای تو روی بالاترین فرکانس در دنیا یعنی فرکانس عشق قرار گرفته! مجسم کن؛ بازی کن! از خودت بازی بساز و هر کاری که می‌تونی برای بالابردن روحیه‌ات انجام بده تا احساست خوب بشه. هر روز در هر زمینه‌ای، از زندگی و کارت، هر آنچه می‌بینی دوست بدار و حتی برای موفقیت رقیبت شادمانی کن. این یعنی داشتن حال و هوای خوب درباره‌ی موفقیت و باعث میشه که تو هم اون موفقیت و بهتر از اون رو به خودت جذب کنی.

۲۰- در کسب و کار یا هر شغلی که داری، حواست باشه برای پولی که از سود یا از حقوق عایدت میشه ارزشی یکسان قائل بشی. اگر برای پولی که گیرت میاد ارزش قائل نشی، کسب و کارت دچار ناکامی میشه. تو اجازه نداری هیچ چیزی را در زندگیت دست کم بگیری چون انگار خودت را دست کم گرفته‌ای! تمام مدت برای هر چه که گیرت می‌آید، ارزش خیلی زیاد قائل شو. اگر برای پولی که گیرت میاد، ارزشی بیشتر از مبلغ اون پول قائل بشی، کسب و کار و حرفه‌ات رونق پیدا می‌کنه.

۲۱- این فکر اشتباه رو هرگز نکن که پول تنها وسیله و تنها راه دریافت چیزهاست. چون این تفکر زندگیت رو محدود می‌کنه. یادت باشه پول فقط وسیله‌ایست تا چیزهایی را که در زندگی می‌خواهی به دست بیاوری.در واقع نیروی جاذب عشق راه‌های بی حد و حصری داره برای دریافت هر چیزی که دلت می‌خواهد و پول فقط یکی از اون راه‌هاست.

در واقع تا وقتی که هر آنچه را که می‌خواهی به دست نیاری خبر نخواهی داشت که قراره چطور اون رو دریافت کنی اما قانون عشق اون رو می‌دونه و درست عمل می‌کنه به شرط اینکه تو حکم صادر نکنی که فقط از طریق پول قراره اون رو کسب کنی پس لطفا از سر راه خودت کنار برو و بگذار نیروی عشق کار خودش رو بکنه!

۲۲- زندگیت را محدود نکن! پول تنها هدفت نباشد؛ بلکه هدفت باید آنچه دلت می‌خواهد داشته باشی یا انجام بدهی باشد. یعنی چی؟ یعنی اگر خانه‌ای نو می‌خواهی، لذت زندگی در آن را مجسم و احساس کن. اگر لباس‌های زیبا می‌خواهی، یا هر چیز دیگری، اگر دلت می‌خواد ازدواج کنی یا به خارج از کشور بری، هنرپیشه یا ورزشکار یا هر کاره‌ای بشی، به جای تجسم پول، اینها رو مجسم کن و احساس خوبی در خودت به وجود بیار. اون وقت اجازه می‌دی که اینها از راه‌های نامحدود به سراغت بیان.

۲۳- برای اینکه حس و حال بهتری درباره‌ی پول پیدا کنی به جای اینکه مجسم کنی مثلا یک اتاق پر از پول داری (که در تو حس کمی ایجاد می‌کنه) مجسم کن با اون همه پول چه کارهای شادی انجام خواهی داد! در واقع وقتی ما به کارهای فوق العاده‌ای که با پول زیادمون انجام می‌دیم فکر کنیم خیلی راحت‌تر فرکانسمون بالا می‌ره و در حس و حال بهتری قرار می‌گیریم تا فقط به داشتن یک عالم پول فکر کنیم.

۲۴- و مهمترین چیزی که باقی می‌مونه اینه:

تو نمی‌تونی پول را بر عشق مقدم بدانی! این اصل اینقدر مهمه که اگر قرار باشه بگیم در یک قانون همه‌ی قوانین مربوط به پول را خلاصه کنیم باید این اصل را بگوییم! تو نمی‌توانی پول را بر عشق مقدم بدانی!

چون با این کار، تو از قانون جذب عشق تخطی می‌کنی و از پیامدهای اون رنج خواهی کشید در واقع عشق باید نیروی حاکم بر زندگیت باشد هرگز هیچ چیزی نمی‌تواند بر عشق مقدم باشد. پول وسیله‌ای است برای تو تا از آن استفاده کنی و از طریق عشق اون رو به خودت جذب کنی تا زندگی بهتری داشته باشی که در اون عشق بیشتری به دیگران و خودت بدی اما اگر در زندگیت پول را مقدم بر عشق بدانی باعث میشه که یک عالمه موارد منفی دریافت کنی.

تو نمی‌تونی برای پول عشق اهدا کنی و بعد هم پی کار خودت بری و در برابر دیگران بی ادب و منفی باشی. اگر این کار را بکنی درهای منفی گرایی را باز می‌کنی تا به روابط، سلامتی، شادی و امور زندگیت وارد بشود. این حق توست که پول مورد نیازت برای زندگی غنی را داشته باشی. قرار نیست تو برای فقدان پول زجر بکشی؛ چون زجر کشیدن منفی گرایی را به دنیا اضافه می‌کند. زیبایی زندگی در این است که وقتی عشق را مقدم بداری، تمام پولی که برای زندگی غنی لازم داری، به سراغت می‌آید.

بخوانید:  ان ال پی و تکنیک‌هایی از آن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart