تمام سلول‌ها و اندام‌های ما، توسط یک شعور شفابخش احاطه شده است و برای همین جسم قابلیت شفای خودش را دارد. بارها انگشت شما بریده شده و جایی از بدنتان آسیب دیده و زخم برداشته، اما اکنون هیچ اثری از آن نیست چون جسم خودش را شفا می‌دهد و این به خاطر شعور و هوشمندی شفابخشی هست که در وجود ماست.

هر نوع بیماری به دلیل بهم خوردن تعادل این شعور درونی ماست. زمانی که انرژی‌های ما ناهماهنگ باشند، در سطح سلولی باعث بهم خوردن تعادل آنزیم‌ها و هورمون‌ها و کارکرد متعادل سلول‌ها خواهد شد که در نهایت باعث بروز بیماری در ما می‌شود.

پس ما می‌توانیم با هماهنگ کردن سیستم انرژی‌ها باعث تاثیر روی عملکرد فیزیولوژیک بدنمان شویم و حتی نحوه‌ی پیام‌های عصبی و میزان آنزیم و … را تحت تاثیر قرار دهیم!

 

چگونه می‌توانیم انرژی‌های خودمان را شارژ و هماهنگ کنیم و شفا پیدا کنیم؟

افکار ما دارای انرژی بسیار زیادی هستند به طوری که این انرژی‌ها فورا به تمام بدن منتقل می‌شوند، پس ما با تغییر افکار در واقع نوع انرژی‌هایمان را عوض می‌کنیم.

در بحث قانون جذب، ما می‌توانیم با فکر کردن به سلامتی، سلامتی بیشتری را در خود ایجاد کنیم. اولین مورد برای سلامتی، این هست که بتوانیم از فکر بیماری خارج شده و در فرکانس افکار سلامتی قرار گیریم. برای این کار به جای این‌که هر روز به بیماری و اندام آسیب‌دیده خود فکر کنید و ناراحت شوید، باید شروع کنید به تمرکز روی قسمت‌های سالم خودتان و بابت سلامتی قسمت‌های زیادی که در درون شماست از خداوند سپاسگزاری قلبی همراه با احساس خوب کنید.

این روش در عین سادگی، بسیار قدرتمند است و می‌تواند باعث جاری شدن انرژی شفابخش در وجود شما شود. پس غر زدن و افکار منفی را رها کنید و از خداوند و حتی خودتان بابت سلامتی بیشتر اندام‌هایتان تشکر کنید!

بخوانید:  قانون جذب چیست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart