ارسال ارتعاش مثبت و جذب افراد با انرژی

می‌توان با داشتن باور مثبت، افکار مثبت به دست آورد و افکار مثبت باعث به وجود آمدن احساسات مثبت می‌شود و اگر احساسات مثبت باشد نیروی هم‌جهت یعنی نیروی مثبت و اتفاقات مثبت را جذب می‌کنیم. همین‌طور می‌توان با داشتن باور منفی افکار منفی به دست آورد و افکار منفی باعث به وجود آمدن احساسات منفی می‌شود و اگر احساسات منفی باشد نیروی هم‌جهت یعنی نیروی منفی و اتفاقات منفی را جذب می‌کنیم.

 

https://strongmind.ir/wp-content/uploads/erteashemosbat.jpg

چگونه ارتعاش مثبت بفرستیم؟

ارتعاش چیست؟

ارتعاشات در دو حالت وجود دارد «ارتعاش مثبت» «ارتعاش منفی»

 

ارتعاش مثبت ارتعاش‌هایی هستند که ما باور مثبت، افکار مثبت و احساس مثبت داریم و از خود ساطع می‌کنیم؛ مانند زمانی که با آرامش از خواب بیدار می‌شویم و در محیط کار بسیار خوب برخورد می‌کنیم و احساس خوبی داریم وقتی کسی از ما سوال می‌کند ما به زیبایی و به شکل مثبت پاسخ می‌دهیم. اگر کسی به ما اعتراضی کند با آرامش با او صحبت می‌کنیم و از خود ارتعاش مثبت ارسال می‌کنیم. ارتعاش‌ها فقط محدود به کلمات نیستند بلکه ما با نگاه کردن لباس پوشیدن راه رفتن نشست زبان بدن و رفتار درونی همیشه در حال ارسال ارتعاش هستیم.

ارتعاش‌های منفی زمانی ساطع می‌شوند که شما در ذهنتان باورهای منفی را پرورش بدهید؛ در نتیجه وجود شما پر از احساسات منفی شده و نیروهای منفی ارسال کرده و امواج یکسان (انرژی منفی) را دریافت می‌کنید. مثلا زمانی که شما در ترافیک یا بر اثر اشتباه یک راننده بوق می‌زنید اگر احساس منفی داشته باشید و روی مود منفی بوق برنید بوق شما طولانی‌تر و خشن‌تر خواهد بود ولی اگر احساس مثبت باشد شما بوقی می‌زنید که برداشت دیگران از این بوق اطلاع است نه اعلام جنگ نحوه واکنش شما باعث شکل‌گیری واکنش راننده مقابل می‌شود. پس شما همان ارتعاشی را که ارسال می‌کنید ارتعاش هم‌جهت را نیز دریافت می‌کنید.

 

بخوانید:  جذب شغل با قانون جذب!

تاثیر ارتعاش مثبت و ارتعاش منفی در رابطه

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که باعث سردی در روابط است ارتعاشات منفی ساطع‌شده از سمت شخص می‌باشد (خود ما). افکار منفی که در ذهن خود داریم باعث شکل‌گیری احساسات ما می‌شود این احساست اگر به زبان آورده نشود از طریق رفتار ما بیان می‌شود (همان ارسال ارتعاشات از طریق ناخودآگاه).

تاثیر ناخودآگاه در رفتار و گفتار ما غیر قابل انکار است و دیگران هم به راحتی از خروجی احساسات ما تاثیر می‌گیرند، ما می‌توانیم به سادگی از طریق قانون جذب و ارتعاشات به ضمیر ناخودآگاه باعث شویم شخصی که از ما متنفر است عاشق ما بشود، شخصی که ما را دوست دارد از ما متنفر شود. می‌توانیم با ارسال ارتعاشات ناخودآگاه کاری کنیم که عشقمان به ما خیانت کند بله این اتفاق می‌تواند رخ بدهد و خود ما عامل آن خواهیم بود.

وقتی شما به عشقتان می‌گوید تو برای من وقت نمی‌گذاری، تو دوستانت را به من ترجیح میدی، تو من را دوست نداری، وقتی در کنار من هستی لذت نمی‌بری… وقتی ما این ارتعاش را ارسال می‌کنیم در ناخودآگاهِ عشقمان، خود را فردی بی‌ارزش تاکید می‌کنیم و این باور را در ناخودآگاه او شکل می‌دهیم که ما را دوست ندارد، اگر ما را دوست داشت بیشتر وقت می‌گذاشت، با دوستانش کمتر بیرون می‌رفت بیشتر با ما تماس می‌گرفت. ناخودآگاه عشق ما به این صورت برنامه‌ریزی می‌شود که با ما احساس خوبی ندارد، برای همین ما متوجه شدیم و اعتراض می‌کنیم به مرور زمان این باور در ذهنش کاشته می‌شود که باید رابطه‌ای که در آن لذتی نمی‌برد را قطع کند.

 

بخوانید:  جوهره‌ی احساس!

ارتعاش منفی و خیانت

بله شاید عشقتان خیانت کرده باشد شاید هم نه شاید شما مقصر باشید شاید هم نه، می‌خواهیم باهم این موضوع را برسی کنیم. وقتی ترس از خیانت دارید و گوشی طرف مقابل را چک می‌کنید، مدام سوال می‌کنید که کجا هستی، می‌گوید به من دروغ گفتی تو با کسی در ارتباط هستی، تو من را دوست نداری… در این شرایط باعث می‌شویم خود را در حدی پایین بکشیم و در ناخودآگاه، شخص خود را لایق خیانت بکنیم و این تصور را شکل بدیم که نه‌تنها غیر قابل تحمل هستیم بلکه دوست‌داشتنی هم نیستیم و ارزش خاصی نداریم.

وقتی این ارتعاش را ارسال کردیم ناخودآگاه شخص برنامه‌ریزی شده که این رابطه کم‌ارزش است و اگر نبود او رفتار من را این‌گونه تحلیل نمی‌کرد، پس من هم او را دوست ندارم. من لایق بهتر از او هستم، او خود می‌داند پس چرا با او ادامه دهم. البته این را هم اضافه کنم که این رفتار از سمت ما چقدر زننده و غیر قابل تحمل است و باعث ایجاد احساس منفی می‌شود و سردی و دوری را پایه‌ریزی می‌کند.

 

ارتعاش مثبت و جلوگیری از خیانت

دو سناریوی قبل را تصور کنید: اگر شما بگویید عزیزم میدانم تو دوست داری با من بیشتر وقت بگذرانی اما دوستانت ممکن است از تو ناراحت شوند، عزیزم می‌دانم تو من را دوست داری و می‌خواهی این را با رفتارت به من نشان بدهی من درک می‌کنم، عزیزم می‌دانم تو می‌خواهی هر لحظه از من باخبر باشی و بی‌خبری تو را آزار می‌دهد و واقعا ممنونم با این‌که این موضوع برای تو مهم است اما سعی در محدود کردن و چک کردن من نداری تا من احساس ناخوشایند نداشته باشم. این ارتعاشات می‌توانند هم کلامی باشند هم رفتاری و به‌صورت غیرمستقیم. با رفتارهای این‌گونه و ارتعاش مثبت بجای اینکه باور بی‌ارزش بودن را شکل دهیم، خود را در ناخودآگاه عشقمان فردی مهم و تاثیر گذار تثبیت می‌کنم.

به جای چک کردن و شکاک بودن، رفتار طوری باشد که تو به من متعهد هستی و من این ویژگی تو را بسیار دوست دارم و تو فردی باارزش هستی در زمانه‌ای که خیلی از مردم این کار را نمی‌کنند تو معیارهای بالایی داری؛ می‌دانم اگر امکانش بود می‌خواستی همه مردم این را بدانند که تو عاشق من هستی و من را جایگزین نخواهی کرد. در این نوع برخورد حتی اگر فرد قصد خیانت داشته باشد یا در حال خیانت باشد دچار پارادوکس شده و ناخودآگاه او به هم ریخته و باوری نو به آن اضافه شده که اگر من خیانت کنم فردی بدسرشت و ضعیف و بی‌لیاقت هستم. پس هم می‌توانیم جلوی خیانت را بگیریم هم طرف مقابل را از این مسیر دور کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart