خویشتن دوستی

خویشتن دوستی

اگر به خود عشق نورزیم نمی‌توانیم به خواسته‌هایمان برسیم. وقتی خودمان را دوست نداشته باشیم همه چیز را با دست خود پس می‌زنیم. هر آنچه را که می‌خواهیم از طریق عشق برانگیخته می‌شود و به سویمان می‌آید. این یک اصل در قانون جذب است.

برای جذب خواسته‌های خود، از جمله جوانی، پول، همسر دلخواه، شغل، سلامتی و غیره، باید احساس عشق و اشتیاق داشته باشیم برای جذب خواسته‌های خود باید از خودمان عشق ساطع کنیم تا بی‌درنگ به همگی آن‌ها دست‌یابیم باید به خودتان عشق بورزید و این کار برای عده زیادی از مردم مشکل است.

برای دوست داشتن خود باید به وجود درونی خود توجه کنید لحظه‌ای وارد مراقبه شوید و به وجود مقدس درونی خود بیندیشید با این کار حیات درونی خویش را حس می‌کنید که سرشار از عشق ناب و شادکامی و کمال است این خود حقیقی و خود دوست‌داشتنی شماست.

به خودت احترام بگذار و عشق بورز تا کسانی را به طرف خودت جذب کنی که دوستت دارند و برایت احترام قائل‌اند. وقتی احساس بدی نسبت به خودت داری ‌از ورود عشق به درونت جلوگیری می‌کنی و در عوض موقعیت‌ها و افرادی را به طرف خودت جذب می‌کنی که احساس بد تو را بیشتر می‌کنند.

اگر همه حواست را متوجه ویژگی‌های مثبت وجودت کنی ‌قانون جذب خصوصیات بی‌نظیر دیگرت را آشکار خواهد کرد. ابتدا به نیازها و خواسته‌های خودت رسیدگی کن تا وقتی نیازهای خودت را برآورده نکنی ‌نمی‌توانی به دیگران کمک کنی.

راندا برن

بخوانید:  NLP چیست؟
1 پاسخ به خویشتن دوستی و قانون جذب
  1. مطالب خیلی خوبی بود ممنون
    احساس خودارزشمندی لازمه پایداری و لذت در یک رابطه است


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart